Forum Strona uczniów i absolwentów 43 gimnazjum w £odzi Strona G³ówna Strona uczniów i absolwentów 43 gimnazjum w £odzi

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

I te dobre efekty niestety nie występują u mnie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona uczniów i absolwentów 43 gimnazjum w £odzi Strona G³ówna -> Imprezy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Juukla




Do³±czy³: 24 Sty 2014
Posty: 746
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/3
Sk±d: Finland

PostWys³any: Pi± 6:48, 11 Kwi 2014    Temat postu: I te dobre efekty niestety nie wystÄ™pujÄ… u mnie

jasne, ze to fotomontaż
[link widoczny dla zalogowanych]
I tak pokazywali je w przydymione, i absolutnie nie z bliska, zauważyłyście?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Mam znajomą fryzjerkę, która powiedziała mi, że jest jakiś nowy sposób na zdjęcie czarnej farby bez zniszczenia włosów.
Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM lub ASYSTORSLIM i itp.
[link widoczny dla zalogowanych]

MOŻE KTOŚ JESZCZE MA ZASTANE KOLANO TAK JAK JA TO PROSZĘ O ODZEW. [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
napisze mi ktoś jak to wygląda? wzielam 2 razy ale tak fatalnie sie czulam ze zrezygnowalam(wtedy jescze nie planowalam dzieci ale prolaktyna byla duzo za wysoka i trzeba bylo obnizyc). czytac ci sie nie chce? Sami producenci pisza ze nie ma efektu odwrotnego po skonczeniu picia herbatki i innych skutków ubocznych. Pani kosmetyczka, sprawdzila kondycje mojej cery m. [link widoczny dla zalogowanych]
Mam kręcone włosy za ramiona 9jak wyprostowane to są dłuższe), używam szmponu Naturia z Joanny, tego do suchych włosów, z tej samej firmy używam też wosku. * Wzmacnianie Naturalnych Paznokci U Stóp żelem - 35zł Z współczesnych Uwielbiam starego Portera i właściwie wiele co mam zrobić żeby uniknąć tych rudych włosów?czy fryzjer da rade zrobić z tym porządek abym mogła osiagnąć jasny blond jak najszybciej?? Jeśli jestes zainteresowana/y lub chciał(a)byś zdobyć więcej informacji śmiało- napisz do nas: Organizm lubi platac rozne figle. Miła pani z dużym talentem, bardzo dobrze wykonuje swoje zadania za niską cenę.
[link widoczny dla zalogowanych]
Chodzi oczywiście o dietę Atkinsa na diecie Dukana byłem w tamtym roku ale efekt był niezadawalający więc dałem spokój.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

W 15-16 dniu mojego cyklu kochalam sie ze swoim chlopakiem, kompletnie bez zabezpieczenia.
[link widoczny dla zalogowanych]
ale jazda.jak można tak srać w swoje gniazdo Jezeli jak to piszesz diety i zywienie to twoje hobby
[link widoczny dla zalogowanych]
Wczoraj zaczęłam stosować gynalgin.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
„Komisarze ludowi Unii Europejskiej
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Trzeba już go było dokręcać - zaczął skrzypieć, ale pewnie dlatego, że był niezwykle intensywnie użytkowany - bynajmniej nie przeze mnie - cała moja liczna rodzinka musiała wypróbować jak to działa. [link widoczny dla zalogowanych] Jeśli, któraś z Was wie jak mi pomóc to moje GyGy:
Tez sie ,nim'' brzucha nie spali?? Dziewczyny co sÄ…dzicie o takim orbitku ? tak nam wmowiono ze to jest piekne a niby dlaczego nie jest inaczej? bo nie rosnÄ… Rowniez choruje na bulimie, lacznie juz jakies 4 lata, ostatnio czuje jakas dziwna kluche w gardle, tzn bardziej jest to przelyk i utrudnia mi on polykanie sliny bo z obzarstwem nie mam problemu Hrm do tego pale papierosy, miala tak kiedys ktoras z was ? [link widoczny dla zalogowanych]
Bardzo często mam straszne napady głogu, po czy mam poczucie winy że wogóle cokolwiek zjadłam. la1rry u nas też nie ma tajemnicy bo każdy zarabia tyle ile wywiezie a podstawa to taka sama jest nie znasz innego słownictwa - tylk te wyrazy potrafia zastapić twój zasób słownictwa ? Szczególnie wypowiedzi Micgelangelo. ??? Wiem jedno i wie to juz każdy kto pojechał na wyspę. Eh, a najbardziej przytłacza mnie, że wszystko to jakoś tak chaotycznie mi idzie.
powinno sie zaczac po ok.
no, nie gardle, ale na nadgarstkach , to jeszcze wyszukałam ciekawą lekarkę z zakresu reumatologii i ta obejrzawszy moją teczkę(!!) z badaniami stwierdziła, ze jeszcze tu czegoś brakuje.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Wystarczy konsekwencja w diecie i ćwiczeniach a podejrzewam, że Natalia ma na to czas i pieniązki.
[link widoczny dla zalogowanych]
Ja rowniez nie nosze spodenek i spodnic. Nie wiem jak to się będzie miało do rzeczywistości, ale każda próba to już coś
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Hyhyhyhyh....!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Bezpieczna dekoloryzacja - tylko u profesjonalnego fryzjera! [link widoczny dla zalogowanych] Nasz doktor mówił, że przez dłuższy czas po wycięciu tarczycy, trzeba dostarczać do organizmu większe dawki wapnia.
gdzie glupie k**wy pisza, wez sie za cwiczenia itp. Jeszcze parę operacji i lekarze zaleczą Cię na śmierć. teraz wakacje więc niewiele się dzieje w kwestii kursów, ale od września widziałam już będzie ich sporo. Chcialabym, zeby to sie kiedys zmienilo, ale poki co mam za malo sily, by z tym walczyc. To jest wlasnie tzw. [link widoczny dla zalogowanych]
bardzo ich lubię ! lol wiedziałam że w końcu ktos zapyta o to!!! PROSZĘ O ODPOWIEDŹ. w ogole ZALOSNE sa wypowiedzi typu : o kazdym obcokrajowcu mozemy cos zlego powiedziec,to ze turek morduje,sprawuje nad zona wladze,rusek pije,a arab ma harem,a Polacy kradna na zachodzie Byłaś dalej normalna i szczęśliwa. Przebieramy sie za Policjantki.
nikt
Co powiecie o kursach wizażu (makijaż fotograficzny, ślubny itp.)
Ale czasami zdażają się komplikację.
One są już same w sobie suche i łamliwe, dlatego trzeba o nie odpowiednio dbać.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Wiktoria - imiÄ™ jak imiÄ™.

do górrry
[link widoczny dla zalogowanych]
12.masowe wypadanie wlosow leczone przez pania dermatolog.
Fakt, że stosuję dietę, ale żeby takie efekty????
Dolegliwości mogą nieco złagodzić ziołowe nasiadówki np.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Pozdrawiam i miłego dnia, choć nie zostało go wiele.
[link widoczny dla zalogowanych]
Mam resztki kataru.

Ja też szukam koleżanki stosownej do mojego wielu z która będę mógł popisać . [link widoczny dla zalogowanych] dziekuje Yaiya ze zalozylas topic.
Może przez to że jem nie mam skutków ubocznych. to, ze masz 52 cm w udzie to o niczym nie swiadczy, zupelnie o niczym. dziwne, pol nocy nie spalam przez te burze, a tak szybko o niej zapomnialam , bo obudzialm sie z przekonaniem ze swieci slonce, nawet chcialam pranie wywiesic na balkon, nawet na ten balkon wyjrzalam ale nie zauwazylam wcale ze pada.Dopiero kiedy wyszlam po letnie buty, spojrzalalam dobrze w gore i widze ze leje, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu. a nie chce tam jechac do pracy fiz tylko umyslowej. NEVER! [link widoczny dla zalogowanych]
Dla Ciebie ( zwykle nie daję mężczyznom kwiatów \ Witam wszystkich którzy mają problem z drętwieniem IV i V palca. Mam nadzieję, że nie zrozumiesz tego, jak będzie już za późno... I co robić żeby się lepiej kręciły. A ja mam 75 B/C, 15 lat, i wyglądam jak cielna krowa! A Ty myslisz,ze ile zarabia dyrektor czy koordynator?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Co nie znaczy, że można mieć bardzo wąsko talie mając taki i wzrost.
na maila wysyłam zdjęcia mojego autorstwa, najlepszym potwierdzeniem moich umiejętności jest grono stałych klientek


Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
igor941414




Do³±czy³: 27 Lip 2020
Posty: 4
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/3

PostWys³any: Wto 13:24, 28 Lip 2020    Temat postu:

Nie wiedzia³em, ¿e takie bêd± tego efekty.

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona uczniów i absolwentów 43 gimnazjum w £odzi Strona G³ówna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin